Profesyonel Eğitim Kariyer ve Yaşam Koçu Gamze Nur Akdemir, Ankara'da 1993 yılında doğmuştur. Üniversite eğitimini Sivas'ta Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri alanında tamamlamıştır. Öğrencilik dönemi boyunca başarılı bir şekilde her yıl onur belgesi alarak dereceli öğrenci olmuştur.

Üniversite hayatı boyunca kişisel gelişim, etkin iletişim, prezantabl olmanın gücü, geleceği belirleme, planlama yapma gibi konularla ilgili seminerlerin organizasyonlarında yer alarak kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Ayrıca kariyer birim başkanı olarak birçok konuşmacıyla çalışma ve profesyonel gelişim imkanı elde etmiştir.

Mezun olduktan sonra halkla ilişkiler müdürü ve satış uzmanı olarak bir organizasyon firmasında çalışmıştır. Daha sonra eğitim sektörüne geçerek etkin iletişim, ikna etme, satış ve pazarlama ilkeleri, şirket yönetimi, ekip idaresi, motivasyon, personel yönetimi, danışmanlık gibi alanlarda kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda yaşam koçluğu, eğitim koçluğu, kariyer koçluğu ve liderlik eğitimlerine katılarak binlerce seans gerçekleştirmiş ve profesyonel bir koç olmuştur.

2018 yılından itibaren online olarak koçluk ve danışmanlık hizmetleri sunan Gamze Nur Akdemir,Gamze Nur Akdemir 2022 yılından itibaren Mevzu Yaşam Akademi Koçluk Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde yüz yüze çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir profesyonel eğitim koçu olarak okullar ve eğitim merkezlerinde veli, öğrenci, öğretmen ve eğitim personeline eğitim seminerleri düzenlemektedir.

Gamze Nur Akdemir, çocuklara ve gençlere hedef belirleme ve ulaşma süreçlerinde destek olmanın yanı sıra şirketlere satış stratejisi, personel yönetimi, iletişim becerileri, motivasyon, liderlik ve kişisel gelişim konularında eğitimler vermektedir. Hem kişisel koçluk hem de kurumsal destek ve kariyer koçluğu alanlarında Türkiye'nin dört bir yanında seanslar ve eğitimler sunmaktadır.

Gamze Nur Akdemir'in vizyonu, bireylerin ve şirketlerin içlerindeki potansiyellerini fark etmelerine ve keşfedemedikleri yeteneklerini, ilgi alanlarını ve motivasyon kaynaklarını bulmalarına yardımcı olarak daha mutlu ve başarılı olmalarını sağlamaktır. Şimdiye kadar yaptığı çalışmalarda üstün başarı elde etmiş ve binlerce danışana hizmet vermiştir. Profesyonelliğiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Gamze Nur Akdemir