Menu
Sepetiniz
Ankara Hayatı Rehberi
Ankara Hayatı Rehberi
Premium Mekanlar İçin Özel Afiş Alanı
Reklam Alanı Değil Kalitenin Yer Aldığı Yer
Makaleler Yerel işletmeler

Atakule Nerede ?

Atakule Nerede ?
İşletme Hakkında Değerlendirme Yapabilirsiniz.
İşletme Hakkında Değerlendirmeleriniz, İşletme Sahipleri İçin Çok Değerlidir. Sizin Yapacağınız Değerlendirmelerle Ne kadar Başarılı ve Ne Kadar Eksikler Bilmektedirler.
  • Detaylar İçin Barkod Kodu: Barkot
GENEL
KURULUŞ TARİHİ :BİLİNMİYOR
ADRES :Kale, 06240 Altındağ/Ankara
MAHALLE :KALE
İLÇE :ALTINDAĞ
ZİYARET SAATLERİ:10:00 – 20:00
WEB SİTESİ :www.ankarakalesi.com
BİLGİ :ANKARA KALESİ, ANKARA'NIN ALTINDAĞ İLÇESİNDE BULUNAN TARİHİ BİR KALE. NE ZAMAN YAPILDIĞI KESİN OLARAK BİLİNMEMEKLE BİRLİKTE M.Ö. 5. YÜZYIL BAŞINDA GALATLARIN ANKARA'YA YERLEŞMELERİ SIRASINDA KALENİN VAR OLDUĞU BİLİNMEKTEDİR. ROMALILAR, BİZANSLILAR, SELÇUKLU HANEDANI VE OSMANLILAR DÖNEMLERİNDE BİRÇOK KEZ ONARIMDAN GEÇMİŞTİR. ANKARA KALESİ DIŞARIDAN GÖRÜMÜNE GÖRE DAHA BÜYÜKTÜR. HER YIL ÇEŞİTLİ FESTİVALLERE DE EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR.
GOOGLE MAPS:

Ankara Hayatı Projesinin 2. Toplantısı


 

Ankara

Ankara'yı İnşa Ediyoruz Ankara Hayatı Ekibi Olarak, Ankara'yı İnşa Ederken Toplantılarımızdan Bir Kaç Kesit Paylaşmak İstedik Sizlerle.

Değerlendirme Yap

1 Yıldız 5 Yıldız

Atakule Nasıl Gidilir ?

Ankara Kalesi Nerde?

Ankara Kalesi Nerde? Hakkındaki Bilgileri Siz değerli Ziyaretcilerimize Sunduk Ankara Kalesi Yol Tarifi ve Daha Fazla Detaylar Bölümünde

Ankara Kalesi Nasıl Gidilir?

Ankara Kalesi Nasıl Gidilir? Araçlarınız için Gidilmesi İçin Lokasyon belirledik. Ankara Kalesi Otobüs ve Taşıt İçinde bilgileri Paylaşıyoruz.

Ankara Kalesi Ankaradamı?

Ankara Kalesi Ankaradamı? Evet Ankarada Ankara Kalesi Ulaşmanız İçin ve Hakkında Bir Çok Bilgiyi Ankara Hayatımız Web Sayfamızda Detaylar Bölümdünde Yer Verdik.

Ankara Kalesi Ankara?

Ankara Kalesi Ankara? Aramalarda Yardımcı Olmak İçin Ankarayı İnşa Ettik Rehberler Bölümünden ve Sektör Mekanlar Kategorilerinden Ankara Kalesi Ulaşabilirsiniz

Ankara Kalesi Yol Tarifi Nasıl?

Ankara Kalesi Yol Tarifi Nasıl? Ankara Kalesi Hayatınızı Daha Çok Kolaştırmak İçin Tüm Bilgi Hizmetinizde

Ankara Kalesi Ankara Adresi Varmı?

Ankara Kalesi Ankara Adresi Varmı? Ankara Kalesi Ulaşım Adresi Evet Hepsi Var Üye Olarakta Tüm Daha Fazla Detaya Ulaşabiliceğinizi Unutmayın Ankara Kalesi Lokasyonuna.


  • “Ankara”
  • Ankara Hayatı
  • Ankara Kalesi

Şubat 06, 2023

04:17 6 Şub 2023, Pazarcık (Kahramanmaraş) da meydana gelen depremden zarar görmüş ve hayatını kaymetmiş yakınları olanlara baş sağlığı diliyoruz. Bu Süreçtede sağlığımızı önemsiyor ve maske takmanızı öneriyoruz.

Daha Fazla Bilgi.